L'actone
YENİ ÜYE KUPONU

29.06.2020

Fransız Kadınlarının Güzellik SırlarıHer kadın güzeldir. Fakat kimisi her daim daha güzel olmak için biraz fazla çaba sarf eder. Çeşitli işlemlerden geçmeyi göze alır. Kimi de bunu sadece doğal ürünlerle, doğal yöntemlerle, basit ama etkili adımlarla yapar.

Audrey Tautou, Isabelle Huppert, Marion Cotillard ve daha ekranda gördüğümüz güzelliklerine hayran kaldığımız Fransız kadınlarının güzellik sırlarını merak ettiniz mi? Fransız kadınları hayatlarında hep minimal şeyler tercih eden, doğallığa önem veren, abartısız bir yaşamdan yana olmalarıyla bilinir.

İşte bakmaya doyamadığımız Fransız kadınları gibi gözükmek için güzellik tüyoları.

Temiz Cilt Temiz Yüz
Bu madde makyaj 101, cilt bakımı 101 gibi çeşitli listelerde her zaman ilk sırada bulunur. Çünkü temiz olmayan cilt sağlıklı değildir. Sağlıklı olmayan cilt parlamaz; soluk görünür. Bu yüzden sabah ve akşam cildinizi temizleyin. Fransız kadınları hafif losyonlar kullanmayı tercih ediyor. Siz de dilerseniz temizleme işleminde su yerine jel kullanabilirsiniz. Soğuk suyla yüzünüzü yıkadıktan sonra L’actone Fondüe 28 Cilt Canlandırıcı Jel ile masaj yaparak cildinize uygulayın. İhtiyacı olan yağdan fazlasını üretmez. Böylece cildiniz temizlenir ve pürüzsüzlüğü artar.

Tonik Kullanımı
Tonik cilt bakımında temizlemenin ikinci ve tamamlayıcı kısmıdır. Deride kalan artıkları temizlemek için ihtiyaç duyulur. Fransız kadınları cildin iyice temizlendiğinden emin olmak için tonik kullanır. Tonik seçerken de ciltlerini yormayan içeriklere sahip ürünleri tercih eder. Artık cilt tamamen temizlenir ve ferahlar. Türkiye’de çoğu kadın gül suyu içeren toniklerini kendi hazırlamayı tercih ediyor. Siz de dilerseniz kendiniz yapabilir veya satın alabilirsiniz.

Serum Uygulamaları
Fransız kadınlarının güzellik sırlarını aslında serum kısmı oluşturuyor denilebilir. Çünkü bu serum uygulamaları onlar için neredeyse geleneksel bir adım. Serumları seçerken oldukça hassas davranırlar. Cilt tiplerine uygun olması, alerjen içermemesi ciltlerini yormaması gibi belli ölçütleri vardır.

Başta hyaluronic acid olmak üzere, birçok asit ve vitamin içeren cilt serumlarını L’actone’dan seçebilirsiniz.