L'actone

28.04.2020

Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Serumu Nasıl Seçilir?Zamanı durdurmak mümkün değil ancak zamanın tadını her yaşta harika görünerek çıkarmak mümkün. Akıp giden zaman cildimizde bazı izler bırakıyor. Yaş aldıkça yüzümüzde oluşan kırışıklıklar bunlardan bir tanesi. Zamanı durdurmasak da yaş almanın yüzümüzde oluşturduğu izleri azaltmak mümkün. Bunun için de serumlara, kremlere, losyonlara başvurmak en iyi çözüm. İçlerinden en etkili olanı yaşlanma karşıtı cilt bakım serumları.

Neden Seruma İhtiyaç Duyarız?
Cilt yaşlandıkça ihtiyaçları da artar ve bunları kendi karşılayamaz olur. Günlük yaşantımızda kullandığımız nemlendiricilerin cildimizde ulaşamadığı katmalara inmesi ve cildi beslemesi için serumlara ihtiyaç duyarız. Serumların içinde cildin ihtiyacı olduğu halde doğal yollardan alamadığı besinler bulunur. Cilt serumlar yardımıyla bu besinleri alır, emer ve böylece kırışıklıkların oluşumu engellenir. L’actone cilt bakım serumları kolay emildiği için cildi nemlendirmeye de yardımcı olur.

Yaşlanma Karşıtı Serum Nasıl Seçilir?
L’actone Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Serumları
L’actone’un kullanımı kolay çabuk emilen yaşlanma karşıtı serumları içinde cildin ihtiyacı olan vitaminler bulunur. Özellikle L’actone Coenzym Q10 Serum 40 yaş ve üzerinde vücudun az ürettiği Q10 vitamin takviyesini sağlar. Cilde uygulandığında antioksidan sistemini destekler, zararlı faktörlerin etkilerini ortadan kaldırır. Böylece nemli ve diri bir cilde kavuşmanızı sağlar. Yaşlanma etkilerini geciktirerek göz çevresindeki kırışıklıkların oluşumunu engeller.
Q10 serumunu temizlenmiş cilde masaj yaparak kolayca kullanabilirsiniz. Göz çevresi için üretilen bu serumu sağ ve sol yüzük parmaklarınızla uygulayarak cildinize yedirebilirsiniz.
Bütün cilt tiplerinin kullanımına uygundur.