L'actone

15.05.2020

L’actone Kakao Yağı İle Bronz Bir Tene Sahip OlunYaz kış bronz bir tene sahip olmak imkansız değil. Hatta bunun için ultraviyole ışınlara maruz kalmak da artık tek çözüm değil. Bu mucizenin adı kakao yağı!
Kakao yağı, kakao çekirdeklerinden elde edilir. Doğal ve eriyebilen bir yağdır. Sayısız faydası bulunur. İçerisinde bulunan güçlü antioksidanlar sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirir. Kuru ciltler için kullanıldığında cildi nemlendirir. Aynı zamanda kuruyan, çatlayan dudakların bakımında da tercih edilir. Bunun gibi sayılamayacak kadar çok faydasının yanında güneşsiz bronzlaşma yöntemi olarak kullanılır. L’actone kakao yağı içerdiği E vitamini ile kusursuz bronzlaşma sağlar.

Güneşsiz Bronzlaşma
Kışın güneşlenmek ve bronzlaşmak mümkün olmadığı için güneşsiz bronzlaşma yöntemine başvurulur. Çeşitli yöntemler arasında en doğal ve sağlıklı bronzlaşma yöntemidir. Güneşsiz bronzlaşma ürünleri losyon, sprey ve köpük gibi çeşitlerde bulunabilir. Bu ürünler cilde rengini veren melanin üretimini harekete geçirir. Dikkatli kullanıldığında cilt renginde gözle görülür değişiklik gerçekleşir.
L’actone kakao yağı sprey formunda bulunan bir bronzlaştırıcıdır. Hem hijyenik hem de kolay uygulanan kakao yağı içerdiği E vitamini sayesinde hem cildi nemlendirir hem de bronzlaşma sağlar. Kakao yağının içindeki antioksidanlar cilt bakımı için önemlidir. Çünkü cildin kırışıklıklarla savaşmasına yardım eder. L’actone kakao yağı sayesinde cilde zarar vermeden bronzlaşmak mümkündür.

L’actone Kakao Yağı Nasıl Kullanılır ?
Bronzlaşma amacıyla kullanılacağı için güneşe çıkmadan önce şişe çalkalanır ardından bütün vücuda yedirilir. Bütün cilde nüfuz etmesi için vücut güneş görmeden en az 15 en çok 30 dakika önce sürülmelidir. L’actone kakao yağı formülü suya dayanıklıdır. Ama su ile temas edince vücut tam olarak beslenemez. Terleme, yüzme veya herhangi bir suyla etkileşime girme durumunda işlemi tekrarlamak gerekebilir. Ayrıca, güneşte uzun süre kalınması durumunda 2 saat arayla yenilenmelidir.

L’actone Kakao Yağı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
L’actone kakao yağı göz çevresine uygulanmamalıdır. Göz ile temas durumunda bol su ile temizlenmelidir. Ürünün aşırı sıcağa ve güneş ışığına maruz kalması engellenmelidir. L’actone kakao yağı kullanıldığında 12.00 – 16.00 saatleri arası güneşe çıkılmamalıdır.